Series
Ratings
22
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Cheer UpRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Hello JadooRated ★ 3.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 2.5