Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 1.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
Super FamilyRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0