Movies
Ratings
20
Troll FactoryRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
ElioRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WishRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.0