Movies
Ratings
897
BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
- PilotRated ★ 2.5
Rebel RidgeRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Project Wolf HuntingRated ★ 1.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Next Door NeighborRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5