Movies
Ratings
1407
ArrivalRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
BrightRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0