Series
Ratings
88
IRISRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
CSI: CyberRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.5- NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0