Series
Ratings
88
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Avengers Social ClubRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0