Titles you rated
ElectionRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5