Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
Black Clover Season 1Rated ★ 2.0
Sunderland Til I DieRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0