Movies
Ratings
117
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 0.5
The King of KingsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
#AliveRated ★ 1.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Carl’s DateRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0