Titles you rated
Black SwanRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Time Still Turns the PagesRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Helter SkelterRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5