Titles you rated
Land of TanabataRated ★ 2.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Ranking of KingsRated ★ 2.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5