Series
Ratings
50
Lupin Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
 
The Golden SpoonRated ★ 3.0
Racket BoysRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 2.5
Doctor JohnRated ★ 4.0
Live OnRated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 0.5
Earth Marble World TourRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5