Titles you rated
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 3.5
Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 2.5
2.5 Dimensional SeductionRated ★ 3.0
Dropkick On My Devil!! XRated ★ 3.0
Drop Kick on My Devil!! DashRated ★ 3.0
Drop Kick on My Devil!!Rated ★ 3.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.0
Deca-DenceRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 2.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Days with My StepsisterRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Mysterious Girlfriend XRated ★ 3.0
Detectives These Days Are Crazy!Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.5
Love After World DominationRated ★ 3.0