Movies
Ratings
545
Death NoteRated ★ 3.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
New Police StoryRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Hong Gil DongRated ★ 3.0