Titles you rated
 Delicious in DungeonRated ★ 5.0 Delicious in DungeonRated ★ 5.0
 MononokeRated ★ 4.0 MononokeRated ★ 4.0
 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
 Narco-SaintsRated ★ 3.0 Narco-SaintsRated ★ 3.0
 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 1.0 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 1.0
 A Dance From AfarRated ★ 4.0 A Dance From AfarRated ★ 4.0
 UnnaturalRated ★ 5.0 UnnaturalRated ★ 5.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 4.0 Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
 HannibalRated ★ 4.0 HannibalRated ★ 4.0
 Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 5.0 Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 5.0
 Mob Psycho 100Rated ★ 5.0 Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
 Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0 Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
 Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0 Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
 D.P. Season 2Rated ★ 3.0 D.P. Season 2Rated ★ 3.0
 D.P.Rated ★ 4.0 D.P.Rated ★ 4.0
 Squid Game Season 1Rated ★ 1.0 Squid Game Season 1Rated ★ 1.0