Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Great WallRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5- Gundam Build Fighters Try: Island WarsRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
EpicRated ★ 4.5
SplitRated ★ 5.0
SullyRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 4.5
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 5.0