Titles you rated
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 5.0
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 1.0- Engine Squadron Go-ongerRated ★ 4.0
Tensou Sentai GoseigerRated ★ 4.0- Hyakujuu Sentai GaorangerRated ★ 4.5
Shuriken Sentai NinningerRated ★ 4.0
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 4.0
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 5.0
Gundam Build Fighters: TryRated ★ 5.0
Gundam Build FightersRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 5.0
- Turn-A GundamRated ★ 4.0
- Model Suit Gunpla Builders Beginning GRated ★ 5.0
- SD Gundam Legend of the Three Kingdoms BraveBattleWarriorsRated ★ 4.0
MottoRated ★ 5.0
To Love-RuRated ★ 5.0