Movies
Ratings
634 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
 Love UntangledRated ★ 3.0 Love UntangledRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 4.5 F1: The MovieRated ★ 4.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
 Green BookRated ★ 4.5 Green BookRated ★ 4.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 The Fall GuyRated ★ 3.0 The Fall GuyRated ★ 3.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
 28 Years LaterRated ★ 3.5 28 Years LaterRated ★ 3.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
 The Yellow SeaRated ★ 4.0 The Yellow SeaRated ★ 4.0
 Don't Look UpRated ★ 3.5 Don't Look UpRated ★ 3.5
 Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0 Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 The SubstanceRated ★ 4.0 The SubstanceRated ★ 4.0
 Moana 2Rated ★ 3.0 Moana 2Rated ★ 3.0
- Love ResetRated ★ 3.0
 The PriestsRated ★ 3.5 The PriestsRated ★ 3.5
 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0