Titles you rated
LavaRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
ManifestoRated ★ 4.0
Lost in ParisRated ★ 4.0- Innocent 15Rated ★ 3.0
- Survival FamilyRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 2.5
PrideRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
No Money, No FutureRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Mulan IIRated ★ 3.0