Series
Ratings
17
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.5