Titles you rated
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0