Series
Ratings
73- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Hana KimiRated ★ 2.5
The Perfect InsiderRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0