Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 2.0
The Twilight SamuraiRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0