Series
Ratings
28
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0