Titles you rated
PoongsanRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 2.5
Top StarRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0