Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 2.0
VivariumRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ItRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0