Titles you rated
ParkerRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 4.0
The 5th WaveRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Water DivinerRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5