Series
Ratings
148
The LegendRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0- TeletubbiesRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 1.5