Movies
Ratings
385
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
ShrekRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5