Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0