Titles you rated
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
FluRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0