Titles you rated
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 2.0
Wedding PeachRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 3.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0