Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
ScrapperRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.0