Movies
Ratings
135
Fermat's RoomRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0