Movies
Ratings
353
The Expendables 2Rated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0