Titles you rated
TunnelRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
PawnRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5