Movies
Ratings
95
No Other ChoiceRated ★ 0.5
Freakier FridayRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
ElioRated ★ 1.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 1.0
The FallRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 1.5
Drowning LoveRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
SeaspiracyRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
PearlRated ★ 2.5