Series
Ratings
15
Oshi no KoRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0