Titles you rated
SmugglersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Truth or DareRated ★ 2.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 2.5
Scream 2Rated ★ 0.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
RinguRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
On the LineRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0