Movies
Ratings
40
Resident EvilRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0