Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
UgliesRated ★ 2.5
The Adam ProjectRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
Gone with the WindRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 1.0
SomebodyRated ★ 2.5
The RoomRated ★ 2.5- Christmas CarolRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0