Movies
Ratings
27
No Other ChoiceRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
Showing UpRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
WickedRated ★ 2.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5