Titles you rated
- DoctorRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.5
Innocent ThingRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
PainedRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.0