Movies
Ratings
22
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.5