Movies
Ratings
216
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0