Movies
Ratings
119
HimizuRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Carlito's Way: Rise to PowerRated ★ 3.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.5
El TopoRated ★ 4.0
TagRated ★ 3.0
Cold FishRated ★ 4.0
Here Comes the BoomRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 0.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 3.0
FreaksRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0