Titles you rated
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.5
Cain and AbelRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
High KickRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The Walking DeadRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5