Series
Ratings
54
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 4.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.5
HERORated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 2.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5