Titles you rated
Starship TroopersRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.5
Real SteelRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0